La mulți ani de ziua femeii!
Femeia este simbolul dragostei, al devotamentului și al puterii. La mulți ani tuturor femeilor minunate, care ne inspiră și ne fac să fim mai buni!
Azi e o zi specială în care ne oprim din tumultul cotidian pentru a le bucura pe acele ființe care ne-au dat viață, ne sunt partenere, prietene, colege.
Azi, dar nu numai, putem să facem un gest din suflet întrebându-le CUM TE SIMȚI?, CUM VĂ SIMȚIȚI?
Ziua de azi să fie pentru toate doamnele și domnișoarele începutul unei primăveri cu mult soare!
La mulți ani!
#8martie #ZiuaInternationalaaFemeii
![]()